רח’ מוטה גור 9, פתח תקוה | א’-ה’- 10:00-19:00, יום ו’ וחגים- 09:00-14:00 - חנייה חינם

הקומפקטיות החדשות של Canon כבר כאן !

הקומפקטיות החדשות של Canon כבר כאן !

מיין מוצרים לפי:

קנון הכריזה בחודש יולי האחרון על שתי מצלמות חדשות, ה- G5 X Mark II, ו- G7 X Mark III.
מדובר במצלמות מהדרג הגבוה ביותר בקטגוריית ה"קומפקטיות", ומתאימות במיוחד למטיילים, צילומים אורבניים, למשפחות ולחובבי צילום באופן כללי.
המצלמות מתהדרות בעדשות זום בטווח ורסטילי ובחיישן מסוג BSI-CMOS בגודל 1 אינץ ועם רזולוציה גבוהה של 20 מגה פיקסל ומייצב תמונה אופטי.
שתי המצלמות מגיעות עם מעבד תמונה החדיש ביותר של קנון ומהמתקדמים ביותר שיש היום בעולם (DIGIC 8) המעניק יכולת עיבוד תמונה מהיר ויכולת צילום וידאו UHD 4K30p או ווידאו Full HD 120p.
בגזרת העדשות, ל-  G5 X Mark II  זום אופטי מעט גדול יותר (5x) ואורך מוקד של 24-120 מ"מ לעומת ה- G7 X Mark III שמגיעה עם זום אופטי 4x ואורך מוקד של 24-100 מ"מ. לשתי העדשות צמצמים פתוחים במיוחד f/1.8-2.8 שיעניקו לתמונות שלכם חדות מקסימלית ועומק שדה רדוד (הפרדת הרקע מהאובייקט). מסכי המצלמות דיי זהים וגודלם 3 אינץ' עם 1,040,000 פיקסלים, מסכי מגע מפרקיים ב 180°, נתון מעולה לחובבי צילום סלפי או לצילום וידאו עצמי, וולוגים וכו'. המצלמות מצוידות במיקרופון מובנה רגיש במיוחד.
ה- G5 X II מגיעה עם עיינית אלקטרונית 100% כיסוי ואילו ב G7 X III אין עיינית כלל והצילום מתבצע רק ע"י המסך עצמו. לשתי המצלמות פלאש מובנה בעל יכולת הבזקה של עד 7 מטר וקישוריות Wi-Fi ו- Bluetooth המאפשרות לנו לחבר את המצלמה למכשירים ניידים בכדי להעביר קבצים באופן אלחוטי, לשתף את התמונות והסרטונים באופן ידידותי ונוח ע"י האפליקציה של קנון.
שתי המצלמות מגיעות עם מצב צילום פנורמי, ומגוון מצבי צילום מערכתיים המוגדרים לתיעוד סיטואציות שונות ומגוונות.